Žij svůj příběh naplno. Bude to jízda!

Dnes začnu inspirativním příběhem. Je o mladé ženě, která si žila život podle sebe. Byla plná nápadů, které se nebála realizovat. Její spontánnost, bláznivá, někdy dobrodružná povaha byla pro ostatní (možná i pro ni samotnou) mnohdy nepředvídatelná.


Posuďte sami. Během poněkud dynamického roku se stala blogerkou a podnikatelkou a rozjela svůj byznys s výukou němčiny, spontánně vyrazila s kámoškou do restaurace horského hotelu s úmyslem pracovat zde celé léto, odkud po pár týdnech opět narychlo utekla. Doma se však dlouho neohřála, jelikož si během jediného večera usmyslela, že vyrazí sama a na vlastní pěst do zaslíbeného Německa, do města, v němž nikdy nebyla a kde nikoho nezná. Internet je ovšem mocná zbraň, a tak díky němu našla a seznámila se postupně s několika obyvateli, nebojácně a bez ostychu se vrhla do víru jejich každodenního života a odjížděla tak nejen s památnými zážitky, ale především s novými přátelstvími.

Aby toho nebylo málo, rozhodla se, že Vánoce a Silvestra oslaví zcela netradičním způsobem. Opět nic neplánovala dopředu, nabídka jí přistála náhodou. Téměř neváhala a pustila se do další bláznivé jízdy, kterou má být odlet na portugalský ostrov Madeira a oslava nejkrásnějších dnů roku tisíce kilometrů od domova na pláži!


Už chápete, co jsem měla na začátku na mysli? Zní to jako odvar inspirace, motivace, bláznivého dobrodružství, mladistvé nespoutanosti a chuti po tvoření si vlastní cesty životem.

Pojď do akce! Nebojte, nebudu po vás chtít, abyste si okamžitě zakoupili letenku na jiný světadíl, nebo se přihlásili do kurzu přežití. Záleží mi na tom, abyste si také tvořili tu svou cestu podle sebe. Neznamená to, že se nemáte ohlížet na ostatní, ale především se ohlížejte sami na sebe, kam vás táhne srdce, ať se to týká pracovního nebo osobního života.


Nebojte se zkoušet, experimentovat, možná i trochu riskovat, vystupovat ze své komfortní zóny, jak se často říká. Odměnou vám bude život, který píše ty nejlepší příběhy :)


Zkuste nyní naslouchat svému srdci a v příštích dnech udělat něco pro vás neznámého, nečekaného, něco, co vás třeba již dříve napadlo vyzkoušet, ale nenašli jste odvahu, čas, energii, cokoliv. Pusťte se nyní do akce a sledujte, co s vámi tento výlet za spontánností udělá. Držím vám moc palce, ať se i vám podaří dostat do vašeho života neotřelé a pozitivní impulzy!

76 views0 comments

© 2020 by Lucie Kučerová. Created with Wix.com

  • Instagram
  • Facebook
ZANECHTE MI ZPRÁVU

KONTAKT

luc.kucerova@gmail.com

Prague, Czechia

  • Facebook
  • Instagram