Pusť se do výzvy a přijmi sám sebe!

Milí přátelé, čtenáři a fanoušci mého blogu Z duše, vytvořila jsem pro vás unikátní výzvu „Přijmi sám sebe“. Jelikož mě baví osobnostní rozvoj, psychologie, ráda se vzdělávám a chci působit inspirativně na ostatní lidi, rozhodla jsem se zapojit vás do mého sebepoznávacího projektu.


Každý příspěvek, který v rámci tohoto projektu zveřejním, přinese jedno konkrétní téma ve formě článku nebo videa. Pomocí každého příspěvku vás přivedu k zamyšlení se nad daným tématem. A prostřednictvím praktického úkolu vás přiměju do akce!


Proč právě nyní? Nastal podzim, tedy doba pochmurných deštivých dlouhých večerů, které doslova vybízejí zalézt si pod teplou peřinu se šálkem čaje a začíst se do něčeho, co nám přinese radost. Chci vám do podzimních dní přinést potěšení, povzbuzení a inspiraci. Druhým důvodem je současná koronavirová doba, která přímo nabádá k práci na sobě a snaze uniknout alespoň na chvilku v myšlenkách negativním zprávám, statistikám, vládním nařízením a restrikcím.

Proč zrovna já? Již řadu let se věnuji sama sobě po psychické stránce, rozvíjím se pomocí knih a psychoterapie, odhaluji své světlé i stinné stránky, obohacuji svůj život sny, přáními a touhami, které se snažím krok za krokem realizovat, nahlížím do své citlivé duše a objevuji sebe i svět okolo mě. Ti z vás, kteří mě znají, vědí, že se umím nadchnout pro spoustu věcí. Ať už je to tanec, psaní blogu a knihy, četba, pejsek, němčina, seberozvoj a jiné, vždy se umím do věcí ponořit naplno. A proto právě já vám s nadšením sobě vlastním přináším možnost nahlédnout na sebe prostřednictvím výzvy „Přijmi sám sebe“.


Co ti tento program přinese? Každý příspěvek poodhalí jedno konkrétní téma, nad kterým se můžeš zamyslet. Bude ve formě článku nebo videa. K tomu přidám jeden praktický úkol, který když splníš, posune tě o kus dále v tvých myšlenkách.


Jak se do programu zapojit? Stačí pravidelně sledovat můj blog Z duše a vše podstatné najdeš zde.


Těším se na naši společnou cestu za sebepoznáním a přijetím sebe sama.


Vaše Lucie

134 views0 comments

© 2020 by Lucie Kučerová. Created with Wix.com

  • Instagram
  • Facebook
ZANECHTE MI ZPRÁVU

KONTAKT

luc.kucerova@gmail.com

Prague, Czechia

  • Facebook
  • Instagram