O mně

Ahoj. Jmenuji se Lucie.

Jsem ráda, že jste zavítali na můj lifestylový blog Z duše. Mým cílem je vás inspirovat, motivovat a informovat. O čem? Především o tématech, která se dotýkají naší duše. Vztahy, (sebe)láska, emoce, sebevědomí, cíle, přání, osobní rozvoj.

Společně se zamyslíme nad otázkami, které vás nejvíce zajímají. Jak navázat anebo udržet partnerský vztah? Jak nalézt práci, která vás bude bavit? Chcete si splnit svůj sen, ale nevíte jak na to?

Miluji život. Jeho rozmanitost, možnosti a příležitosti. A ráda ho naučím milovat i vás prostřednictvím mých příspěvků. Přečetla jsem desítku seberozvojových knížek, navštívila řadu přednášek na téma osobní rozvoj, zažila koučování i psychoterapii a mé poznatky a zkušenosti zde přetavím do tipů a návodů, jak na šťastný život.

Jsem snílek, romantik, holka s mnoha ideály, kterou baví číst, psát a přemýšlet o mezilidských vztazích. Na toto téma píšu také ženský román s přesahem do psychologie a seberozvojové literatury. Knihu o lásce s mottem Život píše ty nejlepší příběhy.

© 2020 by Lucie Kučerová. Created with Wix.com

  • Instagram
  • Facebook
ZANECHTE MI ZPRÁVU

KONTAKT

luc.kucerova@gmail.com

Prague, Czechia

  • Facebook
  • Instagram